Nahajate se na arhivskih spletnih straneh Društva jedrskih strokovnjakov Slovenije (DJS), ki se od 2020 ne spreminjajo. Za aktualne vsebine obiščite www.djs.si.

This is the archived website of the Nuclear Society of Slovenia (NSS) that has not been updated since 2020. For up-to-date content, please visit www.djs.si.

Nuclear Society of Slovenia

committees

Program Committee

Igor Jenčič, Slovenia, Chair

Henryk Anglart, Sweden

Helmuth Böck, Austria

Leon Cizelj, Slovenia

Gerard Cognet, France 

Nikola Čavlina, Croatia

Marko Čepin, Slovenia

Milan Čerček, Slovenia

Duško Čorak, Croatia

Francesco D'Auria, Italy

Marie Dufkova, Czech Republic

Milorad Dušič, IAEA

Danilo Feretić, Croatia

Paolo Gaio, Belgium

Michel Giot, Belgium

Bogdan Glumac, Slovenia

Ivo Klenjak, Slovenia

Ivan Alexander Kodeli, IAEA

Alojz Kodre, Slovenia

Boštjan Končar, Slovenia

Božidar Krajnc, Slovenia

Peter Líška, Slovak Republic

Borut Mavko, Slovenia

Irena Mele, Slovenia

Martin Novšak, Slovenia

Dubravko Pevec, Croatia

Matjaž Ravnik, Slovenia

Stane Rožman, Slovenia

Peter Stegnar, Slovenia

Zoran Stošić, Germany

Andrej Stritar, Slovenia

Zoltan Szőnyi, Hungary

Iztok Tiselj, Slovenia

Miran Veselič, Slovenia

Wolfgang Volkenborn, Germany

Hartmut Wider, EU JRC

 

Young Authors Award Committee

Alojz Franc Kodre, Slovenia, Chair

Francesco D'Auria, Italy

Danilo Feretić, Croatia

Igor Jenčič, Slovenia

 

 

Best Poster Award Committee

Gerard Cognet, France, Chair

Michel Giot, Belgium

Andrej Stritar, Slovenia

 

 

Reviewers

Helmuth  Böck

Borut  Breznik                             

Leon  Cizelj                                 

Gerard  Cognet                            

Nikola  Čavlina                             

Marko  Čepin                              

Milan  Čerček                             

Francesco  D'Auria                         

Paolo  Gaio                                  

Michel  Giot                                 

Igor  Jenčič                                 

Ivo  Kljenak                                

Ivan Alexander Kodeli                   

Borut  Mavko                              

Irena  Mele                                 

Dubravko  Pevec                          

Bogdan  Pucelj                            

Matjaž  Ravnik                            

Zoran V. Stošić                           

Zoltan  Szőnyi                              

Iztok  Tiselj                                 

Wolfgang  Volkenborn                 

Hartmut  Wider                        

Tomaž  Žagar

 

Organizing Committee

Melita Lenošek, Chair  

Saša Bobič

Borut Mavec  

Tomaž Skobe

Marjan Tkavc

 

 

 

Administrative and Tehnical

Assistance

 

Tanja Klopčič

Uršula Turšič

Bojan Žefran